22.aprīlī notika RTU 51. studentu zinātniskās un tehniskās konferences apakšsekcijas „Loģistikas informācijas sistēmas” divas sēdes. Komisijas darbā piedalījās arī pārstāvji no industrijas:

 • Andrejs Tambovcevs, SIA Ruukki Latvija IT nodaļas vadītājs;
 • Sandris Vidžups, AS LTB Bank Informācijas sistēmas nodaļas vadītājs;
 • Jānis Viklis, SIA Karšu izdevniecība Jāņa sēta IT departamenta direktors.
 • Dienas beigās pēc nopietnām diskusijām un prezentāciju izvērtēšanas uz apbalvošanu tika izvirzīti 2 labākie darbi. Bakalauru grupā par labāko tika atzīts: Pētera Pižova darbs "Drošības plāna izstrāde e-komercijas modelim B2C", savukārt, maģistru grupā par labāko atzīts Viktorijas Raizinas darbs "Automatizēto modelēšanas rīku salīdzinoša analīze". Izvirzītos autorus aicinām uz apbalvošanu 51.Studentu zinātniskās un tehniskās konferences plenārsēdē 13. maijā plkst. 15:00, Kaļķu ielā 1, mazajā zālē (201.audit.).

  Komisijas atzinību un augstu vērtējumu izpelnījās arī:

  Studentu konferencē piedalījās arī divi 2.kursa bakalauri Viktorija Žuravļova un Maksims Kornevs, prezentējot reāla projekta “Spiedienliešanas operāciju imitācijas modelēšanā bāzētā analīze plastmasas rūpnīcā” rezultātus.

  Komisijā iesaistītie industrijas pārstāvji atzina, ka šāda veida konferences ir vajadzīgas, dodot iespēju labākajiem un aktīvākajiem studentiem iepazīstināt plašāku publiku ar saviem zinātniskajiem pētījumiem, augsti novērtēja mūsu studentu pētījumu līmeni, kā arī izrādīja interesi piedalīties arī turpmāk šāda veida pasākumos.

  LV  EN